Registrácia nového zákazníka
(Bez poplatkov. Bez viazanosti. Bez limitov. Bez zaväzkov.)

Novej registrácii venujte prosím plnú vážnosť a zodpovednosť.

Pokiaľ zadáte nepravdivé údaje, ktoré sa nebudú zhodovať s Vašimi osobnými údajmi na doklade totožnosti, tak v budúcnosti Vám nemusia byť sprístupnené niektoré funkcie v našom systéme. Taktiež pri platbe je od Vás obchodník oprávnený nad určitú sumu požiadať doklad totožnosti pre overenie údajov či ste držiteľom karty. Pri reklamáciách, či iných požiadavkách opäť dojde k prevereniu zapísaných údajov. Preto pristupujte k vyplneniu tejto registrácie vážne a zodpovedne.

Registračné údaje:
Titul 
* Meno 
* Priezvisko 
* Dátum narodenia  Registrovaná osoba musí mať v deň registrácie viac ako 18 rokov.
* Dátum menín 
* Ulica 
* PSČ 
* Mesto 
* Štát 

Okres, v ktorom najčastejšie nakupujete:
* Okres 

Kontaktné údaje:
* Mobil +421 Číslo uvádzajte bez predčíslia +421 a nuly na začiatku. Napríklad: 905 123 456 alebo 905123456
* E-mail 

Prihlasovacie údaje: (Prihlasovací kód Vám bude zaslaný mailom po úspešnej registrácii.)
Vlastné heslo  Nechajte zaškrtnuté pokiaľ si chcete zadať vlastné heslo. Ak zrušíte zaškrtnutie, heslo Vám vygeneruje systém. Vygenerované heslo Vám bude zaslané mailom.
* Heslo  Heslo musí mať aspoň 8 znakov.
* Overenie hesla  Zadajte rovnaké ako Heslo.

Odmena pri strate karty:
Odmena  Eur Stratili ste už niekedy kľúče od bytu, auta, zamestnania? Tak isto viete, koľko to stojí peňazí, vybavovania a strateného času. Ak si dáte vašu vernostnú kartu na klúče, touto odmenou bude prípadný nálezca motivovaný Vám kľúče aj s vernostnou kartou vrátiť. Doporučujeme si nastaviť odmenu 10 Eur, alebo viac.

Vernostný systém:
Kód karty odporúčateľa  Tu môžete zadať kód vernostnej karty osoby, ktorá Vám doporučila náš vernostný systém. Kód zadávajte celý (napríklad: 4210000000014).

Doplňujúce informácie:
Poznámka  Max. 1024 znakov.

Odoslaním údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov v znení Zákona č. 122/2013 Z.z a jeho zmien a doplnkov (Zákon o ochrane osobných údajov).