Podpora slovenských výrobkov
Podpora slovenských výrobkov a slovenských výrobcov je našou prioritou

Naša Vernostná karta je slovenský projekt, ktorý bol vymyslený, navrhnutý, vytvorený, a zároveň je riadený a prevádzkovaný slovenskými luďmi. Je za ním slovenský kapitál, zarobený na slovensku a celý projekt je primárne zameraný na slovenské firmy a produkty.

Slovenské firmy a slovenské produkty to majú naozaj veľmi ťažké na našom malom trhu ovládanom zahraničnými firmami a globálnym kapitálom.

Slovenské firmy vyrábajúce slovenské výrobku, produkty a ponúkajúce služby, dávajú nielen prácu ľuďom na slovensku, platia tu dane, odvody, DPH, platby do socialnej a zdravotných poisťovní... Hlavne ale zisk vytvorený týmito firmami zostáva v prevažnej miere na slovensku. Zahraničné firmy si svoj zisk berú so sebou preč a kúpov zahraničných výrobkou človek podporuje ľudí bývajúcich niekedy aj tisíce kilometrov ďaleko.

Kupovaním slovenských výrobkov naši ľudia podporujú svojích susedov, blízskych, známych aj neznámych vo svojích obciach, mestách a krajoch.

Vernostná karta podporuje slovenské výrobky a výrobcov.

Naši partneri:

Podpora slovenských výrobkov - Pizzeria Nataly Košice     Podpora slovenských výrobkov - Gastro servis výroba hotových jedál Valaská

Touto cestou Vám aj všetkým naším partnerom ďakujeme za podporu slovenských výrobkov.