Viac informácií.

Chcete byť partner?

Partnerom vernostného programu www.vernostnakarta.eu môže byť každý občan, podnikateľ či firma pôsobiaca na území Slovenskej republiky.

Ponúkate nejakú službu? Predávate nejaký produkt?

Zdieľajte svoje podnikanie (aktivity) s našim systémom. Ako odmenu získate odbyt a zvýšenie záujmu o Vaše produkty či služby. Ponúknite výšku zľavy na Vaše produkty a služby pre našich členov. Po dohode so správcom systému VernostnaKarta.eu s.r.o. viete byť zaradený do systému. Budete môcť zdieľať Vaše podnikanie s podnikaním stoviek ďalších subjektov využívajúc jednu vernostnú kartu.

Náš systém ma charakter vernostný a platobný. Zákazník využívajúc vernostnú kartu sa ku Vám opätovne vracia pokiaľ bol spokojný s tovarom či službou. Vernostná karta našim členom slúži aj na platenie za vaše produkty a služby. Celý systém založený na Network marketingu napomáha zvyšovať životnú úroveň našim členom. Je to vďaka geniálnemu spôsobu odmeňovania za robenie reklamy a bezplatnej registrácie ďalších členov. Všetky tieto aspekty robia náš systém geniálnym a hlavne prospešným pre všetky zúčastnené strany.

Reklama? Nákupné spoločenstvo?

Ponúkate produkty či službu? Tak potrebujete reklamu. Máte kvalitný produkt či službu? S väčšou pravdepodobnosťou sa k Vám potom zákazník vráti. Napriek tomu začne po čase veľa firiem riešiť nejaký vernostný program pre svojich zákazníkov. A? Tu nastupuje naša vernostná karta. Vernostná karta spája reklamu a vernosť zákazníka do jedného. Človek je najlepším nositeľom reklamy. Tak prečo potom nezaplatiť za reklamu Vaším verným zákazníkom, ktorí u Vás nakupujú a robia Vám aj reklamu, ale? Radšej zaplatíte peniaze televízií, rádiu, časopisu, internetovej spoločnosti či inému subjektu.

Ponúknite zľavu na profit pre našich členov a tí sa Vám odvďačia pravidelnými nákupmi a robením reklamy. Nechceme od Vás peniaze dopredu. Výšku zľavy na profit pre našich členov zaplatíte až keď reálne u Vás ľudia budú nakupovať a míňať svoje peniaze. Ak si niekde zaplatíte reklamu nikto Vám nevie garantovať koľko ľudí k Vám príde a reálne minie peniaze za Vami ponúkane služby či tovar. Preto je na mieste efektívne a rozumne míňať peniaze za reklamu. REKLAMA = NÁKUPNÉ SPOLOČENSTVO.

Ak ste sa rozhodli zapojiť sa do vernostného programu cez našu vernostnú kartu, stačí nás kontaktovať cez jednoduchý formulár. Po odoslaní Vás bude kontaktovať kompetentná osoba.